Novinky

Kreativita manažerů očima koučky

Často je pojem kreativita neboli tvořivost (z lat. creo = tvořím) spojován s uměleckým vyjadřováním. Definice tvořivosti však zní: schopnost vytvářet nové hodnoty a nacházet nová řešení. Toto lze využívat i v každodenním životě, jako je např. organizování vlastního času, péče o rodinu, domácnost nebo při vedení pracovního týmu.

celý článek
Inteligentní teambuilding - změny v týmu uvidíte hned!

Chcete, aby práce na rozvoji týmu byla více než jen sportovní odpoledne? Jak propojit zážitky s naučenými věcmi a konkrétními kroky pro rozvoj lidí? Jak v tom všem může pomoct MBTI? Více v rozhovoru prozradí Tereza Damborská

celý článek
G.R.O.W. a Inner Game: získejte konkurenční výhodu

Staňte se profesionálním koučem, manažerem s koučovacím stylem, nebo se naučte základy metody, které vás může posunout nahoru. Výcvik Základy koučování v praxi startuje 13. a 14. března.

celý článek
ARCHIV NEWSLETTER
 

 

 

 "ACE KALENDÁŘ" 2014

"Zažijte ACE" (ochutnávka výcviku ZDARMA) 15.4.

Neuroscience in Action: Získejte mapu svého mozku (22. května)

Neuroscience in Leadership and Teamwork (23. května)

3 pilíře úspěšného manažera 21. století (Marian Jelínek, 6. června)

Practitioner (akreditovaný výcvik pro kouče a manažery, 19. a 20. června)

 


ZÍSKEJTE NAŠI KNÍŽKU O KOUČOVÁNÍ A MBTI®

 "Na stránkách tohoto inspirujícího průvodce, bohatě ilustrovaného vtipnými kresbami Jana Šnejdara, budete vtaženi do příběhu kouče Petra..."

 


Pokud chcete získat knihu našich koučů Anity Crkalové a Norberta Riethofa za zvýhodněnou cenu a s podpisy autorů, pak pište na: office@coachingsystems.cz