Novinky

MBTI® Certifikační kurz Step I. poprvé v ČR již 29.3.2017!

Díky dlouholeté plodné spolupráci s vlastníkem práv pro MBTI®, OPP, jsme získali možnost organizovat certifikační kurz Step I. poprvé v ČR, díky kterému se stanete MBTI® Practitionerem, který může tento zážitek osobnostní typologie šířit dál. Uvědomte si své silné a slabé stránky, porozumějte silné a slabé stránky ostatních a staňte se ojedinělým Practitionerem!

celý článek
NOVÝ ACE Practitioner, již 15. běh

Je to přes 6 let, co jsme oslavili první běh našeho dlouhodobého výcviku koučů, Academy of Coaching Excellence Practitioner, který se stal pro mnohé jak kariérně, tak i životně transformačním, a který, jako jediný v ČR, je akreditován jak International Coach Federation (ICF), tak European Mentoring and Coaching Council (EMCC), navíc také akreditovaný MŠMT jako rekvalifikační kurz. Je nám ctí, že můžeme vyhlásit již 15. běh tohoto výcviku na který právě přijímáme přihlášky. Pozor, první modul začíná již 8. 3. 2017.

celý článek
Nový termín Existenciálního koučování s Alfriedem Länglem

Díky velkému úspěchu prvního workshopu s uznávaným psychologem, zakladatelem psychoterapeutického směru existenciální analýzy, následovníkem a blízkým spolupracovníkem Viktora Frankla, Alfriedem Länglem, jsme pro Vás připravili nový termín workshopu 12. - 14. 6. 2017, na nějž jste srdečně zváni.

celý článek
ARCHIV NEWSLETTER
 

   

PŘEHLED VÝCVIKŮ
Academy of Coaching Excellece
2017


Právě probíhájící kurzy:
ACE Practitioner (14. běh výcviku: 21. září 2016 - 23. března 2017)
ACE Practitioner EN (3. běh výcviku: 9th of November 2016 - 27th of April 2017)

Blíží se:
ACE Practitioner (15. běh výcviku: 8. - 9. března 2017)
MBTI® Certifikační kurz Step I. poprvé v ČR (29. - 31. března 2017) 


 

 

 


 

   

ZÍSKEJTE NAŠI KNÍŽKU O KOUČOVÁNÍ A MBTI®

 "Na stránkách tohoto inspirujícího průvodce, bohatě ilustrovaného vtipnými kresbami Jana Šnejdara, budete vtaženi do příběhu kouče Petra..."

 


Pokud chcete získat knihu našich koučů Anity Crkalové a Norberta Riethofa za zvýhodněnou cenu a s podpisy autorů, pak pište na: office@coachingsystems.cz