Novinky:

1. 6. 2018 | Radek Machač, náš Senior Executive Coach, získal prestižní akreditaci EIA!

Více info o individuální akreditaci EMCC zde.

Byznys koučování s Terezou a Ladou na HR Days

Byznys koučování: Pracujte na dosahování cílů a plánů skrze vnitřní motivaci - workshop Lady Mezgerové a Terezy Damborské na letošních HR Days v Praze.

celý článek
Přihlašte se do ACE a získejte lístky na Královu reč jako dárek

Pokračuje naše spolupráce s divadlem Pod Palmovkou. Ode dneška máme znovu pro naše nově přihlášené účastníky všech výcviků Academy of Coaching Excellence lístky na úžasné představení Králova řeč! Proč právě Králova reč?

celý článek
Výkon bez emocí, emoce bez výkonu? Další workshop s Marianem Jelínkem

Jak často v práci můžete dělat to, co vás baví aneb ponořte se do tajů pracovního výkonu 21. století s Norbertem Riethofem a Marianem Jelínkem v dalším ojedinělém veřejném workshopu. Jeho cílem bude sebepoznání a sebepřijetí s důrazem na hlubší prozkoumání flow a peak performance v návaznosti na životní role. Poodhalíme, co máme společného s úspěšnými lidmi.

celý článek
Co motivuje lidi pro vstup do Practitioner

Veronika Kasanderové napsala o Academy of Coaching Excellence diplomovou práci na Vysoké škole ekonomické. Tato velmi zajímavá práce se zabývá problematikou koučování, vzděláváním koučů v ČR, ale hlavně analyzovala náš koučovací program.

celý článek
MBTI a koučování odstartovalo

Na základě sebepoznání druhých jsme lépe schopni přijímat odlišnosti mezi lidmi jako něco cenného, nikoliv konfliktního. Zvyšujeme tím svou schopnost komunikace a rozvíjení vztahů a snižujeme stresovou zátěž, která často vzniká právě nepochopením odlišností mezi lidmi navzájem, pocitem, že nám druzí něco dělají schválně, že nás nechápou. O tom a o mnohém více je náš dvoudenní workshop MBTI a koučování.

celý článek
Odhalte své silné stránky a nevědomé procesy v koučování. Poslední místa

Už zanedlouho odstartují další z řady podzimních výcviků a workshopů Academy of Coaching Excellence. Zbývají poslední volná místa. Workshop MBTI a koučování začíná 26. září a Psychodynamický přístup v koučování 10. října.

celý článek
Ukázka koučovacího výcviku ACE zdarma 18.9.

"Zažijte ACE" je ukázka našeho koučovacího výcviku Practitioner, kterou si můžete užít ZDARMA. Aktuální termín ukázky je 18. září od 17.30 hod.

celý článek