Novinky:

2. 10. 2018 | Nová ukázka zdarma 17.10.!

Přijďte 17.10. od 18h na Badeniho 3, Praha 6 a zažijte koučování na vlastní kůži! Více info ZDE

"ACE PODZIM 2013": nové termíny a výhodné letní registrace

Academy of Coaching Excellence pro vás na podzim 2013 připravila opět barevnou paletu koučovacích a leadershipových workshopů. V létě je obvykle více času a klidu na přemýšlení o vlastním osobnostním a profesním rozvoji, tak se podívejte na naši nabídku. Do 15. srpna vám a vašim kolegům nabízíme letní ceny. A co jsme pro vás na podzim přichystali?

celý článek
Koučování pod hladinou

Principy transformačního koučování, práce s postoji a přesvědčeními, koučování pod hladinou - to byla témata klubového večera EMCC CZECH, ktery vedla naše koučka a lektorka Tereza Damborská.

celý článek
Etika zadávání koučovacích zakázek

Etická platforma profesních organizací koučů připravuje seminář o "Etice v koučování aneb jak se rozhodovat". Tento čtvrtý seminář EPPOK se zaměří na etiku zadávání zakázek. Opět se budou rozebírat situace z koučovací praxe.

celý článek
Koučování jako dataprojektor aneb AHA moment Anity Crkalové

Naše lektorka a koučka si z nedávného tréninku „Koučování: inspirace pohybem“ odnesla zajímavý AHA moment, se kterým se chce podělit.

celý článek
Čtení pro kouče na víkend

Vybíráme pro vás několik zajímavých článků, které se v uplynulém týdnu objevily na internetu či v tištěných magazínech. Autory některých z nich jsou naš koučové a lektoři, jiné jsme objevili v internetových diskuzích či na Twitteru. Příjemné čtení.

celý článek
Nikdo z nás neví tolik, jako my všichni dohromady (intervize pro kouče)

11. června plánujeme Intervizní setkání pro kouče, které povede Anita Crkalová. Setkání se uskuteční u nás na Blanické 28 a už teď je dobré si zarezervovat místo! V intervizním workshopu se tentokrát zaměříme na rozvíjení koučovací kompetence "Využívání modelů a technik koučování"

celý článek
OTEVÍRÁME: Gestalt principy v praxi, MBTI a koučování

Ve dnech 3. a 4. června otevíráme další dva dvoudenní workshopy. Pro velký zájem jsem se rozhodli otevřít - letos už podruhé - dvoudenní Gestalt koučování s Norbertem Riethofem. NOVĚ pak chceme otevřít i dvoudenní workshop MBTI a koučování s Anitou Crkalovou.

celý článek