Novinky:

27. 3. 2018 | Bezplatný ukázkový workshop Využití osobnostní typologie MBTI® v praxi - 10.4.2018 od 18h

Workshop je určen zejména pro HR specialisty, odborníky na rozvoj lidských zdrojů, manažery se zájmem o rozvoj týmu, ale i zájemce o vlastní rozvoj. 

Seznámíte se s osobnostní typologií a možnostmi jejího využití v rozvoji firem a týmů, například pro zefektivnění práce leaderů, koučů a mentorů. Seznámíte se také s možnostmi vašeho dalšího vzdělávání a získání certifikace MBTI®.

  • datum: 10. dubna 2018 v čase 17.00–19.00
  • místo konání: v sídle společnosti Coaching Systems, Badeniho 3, Praha 6
  • lektoři: PhDr. Anita Crkalová a Mgr. Petra Zárubová
  • cena: zdarma
  • Více informací a registrace zde
Deichmann slaví 10 let na českém trhu

Společnost Deichmann, náš dlouhodobý významný zákazník, slaví 10 let na českém trhu. Ve čtvrtek otevřel svou největší prodejnu přímo v centru Prahy, kde jsme nechyběli ani my. Podívejte se na fotografie.

celý článek
"ACE PODZIM 2013": nové termíny a výhodné letní registrace

Academy of Coaching Excellence pro vás na podzim 2013 připravila opět barevnou paletu koučovacích a leadershipových workshopů. V létě je obvykle více času a klidu na přemýšlení o vlastním osobnostním a profesním rozvoji, tak se podívejte na naši nabídku. Do 15. srpna vám a vašim kolegům nabízíme letní ceny. A co jsme pro vás na podzim přichystali?

celý článek
Koučování pod hladinou

Principy transformačního koučování, práce s postoji a přesvědčeními, koučování pod hladinou - to byla témata klubového večera EMCC CZECH, ktery vedla naše koučka a lektorka Tereza Damborská.

celý článek
Etika zadávání koučovacích zakázek

Etická platforma profesních organizací koučů připravuje seminář o "Etice v koučování aneb jak se rozhodovat". Tento čtvrtý seminář EPPOK se zaměří na etiku zadávání zakázek. Opět se budou rozebírat situace z koučovací praxe.

celý článek
Koučování jako dataprojektor aneb AHA moment Anity Crkalové

Naše lektorka a koučka si z nedávného tréninku „Koučování: inspirace pohybem“ odnesla zajímavý AHA moment, se kterým se chce podělit.

celý článek
Čtení pro kouče na víkend

Vybíráme pro vás několik zajímavých článků, které se v uplynulém týdnu objevily na internetu či v tištěných magazínech. Autory některých z nich jsou naš koučové a lektoři, jiné jsme objevili v internetových diskuzích či na Twitteru. Příjemné čtení.

celý článek
Nikdo z nás neví tolik, jako my všichni dohromady (intervize pro kouče)

11. června plánujeme Intervizní setkání pro kouče, které povede Anita Crkalová. Setkání se uskuteční u nás na Blanické 28 a už teď je dobré si zarezervovat místo! V intervizním workshopu se tentokrát zaměříme na rozvíjení koučovací kompetence "Využívání modelů a technik koučování"

celý článek