Novinky:

1. 6. 2018 | Radek Machač, náš Senior Executive Coach, získal prestižní akreditaci EIA!

Více info o individuální akreditaci EMCC zde.

OTEVÍRÁME: Gestalt principy v praxi, MBTI a koučování

Ve dnech 3. a 4. června otevíráme další dva dvoudenní workshopy. Pro velký zájem jsem se rozhodli otevřít - letos už podruhé - dvoudenní Gestalt koučování s Norbertem Riethofem. NOVĚ pak chceme otevřít i dvoudenní workshop MBTI a koučování s Anitou Crkalovou.

celý článek
Systemické koučování a konstelace s Johnem Whittingtonem

V rámci výcviku Systemické koučování a konstelace přijal John Whittington pozvání a vystoupí na Klubovém večeru EMCC Czech. Všichni účastníci našeho výcviku Practitioner mají vstup zdarma. A co vás čeká?

celý článek
Vnitřní motivace je vstupenkou do FLOW (VIDEO)

Skrytá cesta k vítězství... je za úspěšně za námi! Na šedesát lidí se přišlo v pátek 10. května podívat na seminář Mariana Jelínka a Academy of Coaching Excellence. V překrásných prostorách Břevnovského kláštera a za bubnování deště na okna Marian Jelínek přiblížil účastníkům téma Flow, Zóny či Peak Experience. Pokud jste neměli možnost na seminář přijít, můžete se podívat na fotografie a krátké video.

celý článek
Náskok před soupeřem je ve stavu mysli, říká hokejový trenér Marian Jelínek

Marian Jelínek patří mezi lidi, kteří umějí otevřeně naslouchat. Hrál na pozici útočníka, ale profesionální hokejovou kariéru mu překazilo zranění. Delší dobu byl také hrajícím trenérem. To ale definitivně, ve svých 26letech, opustil a stal se aktivním trenérem s výsledky, které by mu kdekdo záviděl.

celý článek
Skrytá cesta k vítězství je tady…

Společný seminář Academy of Coaching Excellence a Mariana Jelínka se přiblížil. „Skrytá cesta k vítězství aneb FLOW jako fenomén úspěšných lidí“ začíná v pátek 10. května v deset hodin v Břevnovském klášteře. Přijďte si tuto inspirativní akci užít.

celý článek
Koučování od 1. dne: 6. ACE výcvik začal

V areálu Břevnovského kláštera jsme slavnostně zahájili už šestý běh Academy of Coaching Excellence - Practitioner. Devět účastníků se vydalo na cestu sebepoznání a koučování, která za několik měsíců vyústí v získání mezinárodního certifikátu. V naší akademii se koučuje hned od prvního dne. Podívejte se...

celý článek
Otevíráme Academy of Coaching Excellence v anglickém jazyce

Odstartovali jsme 1. běh Academy of Coaching Excellence - Practitioner v anglickém jazyce. Sedm účastníků se vydalo na osmiměsíční cestu za získáním koučovacích dovedností a mezinárodním certifikátem. V tomto výcviku jsou ještě dvě volná místa.

celý článek