Novinky:

8. 6. 2018 | Poslední dvě místa na workshop týmového koučování 26.-27.6.!
Věděli jste, že Králova řeč je plná koučovacích rozhovorů? (VIDEO)

Ano, film Králova řeč je plná koučovacích rozhovorů mezi králem Jiřím VI. a australským logopedem Lionelem Loguem. Koučování je naše životní cesta, a tak jsem se rozhodli navázat spolupráci s Divadlem pod Palmovkou, které stejnojmennou hru právě v těchto chvílích nacvičuje. Koučování a Králova řeč k sobě patří, a proto pro tři zájemce o Academy of Coaching Excellence máme jako dárek vstupenku na premiéru představení.

celý článek
O krok blíže ke svému cíli

Ráno odstartoval čtvrtý, poslední modul skupiny ACE, která se na koučovací cestu vydala v říjnu 2012. Devět účastníků čeká vedle ukázky transformačního koučování taky otázka nevědomých procesů v koučování. Závěrečný modul je však hlavně o integraci získaných koučovacích modelů do toho jedinečného, vlastního.

celý článek
Kniha Norberta a Anity stále v čele prodejnosti vydavatelství

Průvodce světem koučování a osobnostní typologie našich koučů a lektorů Anity Crkalové a Norberta Riethofa se stále drží vysoko v žebříčku prodejnosti vydavatelství Management Press. Přečtěte si i recenzi na knihu, která nedávno vyšla v časopisu Adiktologie

celý článek
Ukázka ACE výcviku zdarma 3. dubna

Na středu 3. dubna pro vás připravujeme další ukázku našeho výcviku Academy of Coaching Excellence - Practitioner. Povede ji zkušený exekutivní kouč a lektor Norbert Riethof. Těšíme se na vás. A co vás čeká?

celý článek
Ruediger Dahlke po 10 letech v Praze

Lékař-psychoterapeut, průkopník psychosomatiky a autor světových bestsellerů přijíždí v dubnu znovu do Prahy.

celý článek
Jak mít více energie?

Naše lektorka Anita Crkalová pravidelně spolupracuje s časopisem Komora, pro který připravuje články na téma koučování, leadership nebo osobnostní typologie MBTI. Víte, jak mít více energie?

celý článek
Zjistěte, co vám a klientům odebírá enegii (Gestalt koučování - VIDEO)

Už za měsíc - 11. a 12. dubna - bude mít premiéru náš nový workshop Gestalt koučování. Ambasadorem 2denního setkání je Norbert Riethof, se kterým prozkoumáte smysl Gestalt technik a principů v koučování. Podívejte se na krátký rozhovor, ve kterém Norbert vysvětluje, co na workshopu zažijte. Počet míst je omezený, ještě zbývají 4 volná místa.

celý článek