Novinky:

26. 2. 2018 | Členka našeho týmu získala prestižní akreditaci EIA!

Více info o individuální akreditaci EMCC zde.

Zjistěte, co vám a klientům odebírá enegii (Gestalt koučování - VIDEO)

Už za měsíc - 11. a 12. dubna - bude mít premiéru náš nový workshop Gestalt koučování. Ambasadorem 2denního setkání je Norbert Riethof, se kterým prozkoumáte smysl Gestalt technik a principů v koučování. Podívejte se na krátký rozhovor, ve kterém Norbert vysvětluje, co na workshopu zažijte. Počet míst je omezený, ještě zbývají 4 volná místa.

celý článek
SKRYTÁ CESTA K VÍTĚZSTVÍ ANEB FLOW JAKO FENOMÉN ÚSPĚŠNÝCH LIDÍ (video)

Půldenní workshop Mariana Jelínka, hokejového trenéra, kouče, manažera a autora několika odborných knih, který se mimo jiné proslavil i dlouholetou spoluprací s Jaromírem Jágrem. Inspiraci v něm najdou všichni, kteří chtějí poodkrýt tajemství úspěchu a výkonu nejen v byznysu.

celý článek
Zažijte náš výcvik zdarma a poznejte sami sebe

V úterý 5. března se můžete zdarma zúčastnit ukázky našeho špičkového výcviku Academy of Coaching Excellence - Practitioner. Startuje od 17.30 hod v našich kancelářích na Blanické 28. Cílem naší ukázky je nejen, abyste poznali jak pracujeme a co nabízíme, ale hlavně ochutnali, o čem náš koučovací výcvik je. Ještě máme několik volných míst.

celý článek
Víkendové čtení aneb články, které nás zaujaly

Víkendové chumelení může být záminkou k tomu zůstat doma a něco si přečíst. Pokud máte chuť na články o koučování, leadershipu či úspěchu, pak jste tady správně. Podívejte se, kteří autoři nás tento týden zaujali.

celý článek
Máme 1. kouče v ČR s akreditací EMCC (video)

Norbert Riethof jako první profesionální kouč v České republice získal od Evropské rady pro mentorink a koučink (EMCC) individuální akreditaci European Individual Accreditation (EIA) pro úroveň Practitioner. Získáním akreditace se N. Riethof přihlásil k vysokým standardům koučovací práce. Klientům EIA ukazuje, že jeho praxe je reflektivní a drží se etického kodexu a koučovacích kompetencí EMCC.

celý článek
Blíží se koučování jako tanec

Necelé dva týdny zbývají do zahájení premiérového 2denního výcviku Koučování: inspirace pohybem. Anita Crkalová unikátním způsobem vtělila do sebezkušenostního workshopu metody NLP, prvky z taneční a pohybové terapie či bionergetiky a afrických tanců. Výcvik se otevírá pouze jednou za rok a tento je navíc za zaváděcí ceny!

celý článek
Propojení koučování a MBTI® (video)

Norbert Riethof v úterý 12. února vedl v Koučovně LIVE workshop na téma Koučování a osobnostní typologie MBTI®. Do coworkingového centra HUB dorazilo asi 15 lidí.

celý článek