Novinky:

2. 10. 2018 | Nová ukázka zdarma 17.10.!

Přijďte 17.10. od 18h na Badeniho 3, Praha 6 a zažijte koučování na vlastní kůži! Více info ZDE

Zažijte náš výcvik zdarma a poznejte sami sebe

V úterý 5. března se můžete zdarma zúčastnit ukázky našeho špičkového výcviku Academy of Coaching Excellence - Practitioner. Startuje od 17.30 hod v našich kancelářích na Blanické 28. Cílem naší ukázky je nejen, abyste poznali jak pracujeme a co nabízíme, ale hlavně ochutnali, o čem náš koučovací výcvik je. Ještě máme několik volných míst.

celý článek
Víkendové čtení aneb články, které nás zaujaly

Víkendové chumelení může být záminkou k tomu zůstat doma a něco si přečíst. Pokud máte chuť na články o koučování, leadershipu či úspěchu, pak jste tady správně. Podívejte se, kteří autoři nás tento týden zaujali.

celý článek
Máme 1. kouče v ČR s akreditací EMCC (video)

Norbert Riethof jako první profesionální kouč v České republice získal od Evropské rady pro mentorink a koučink (EMCC) individuální akreditaci European Individual Accreditation (EIA) pro úroveň Practitioner. Získáním akreditace se N. Riethof přihlásil k vysokým standardům koučovací práce. Klientům EIA ukazuje, že jeho praxe je reflektivní a drží se etického kodexu a koučovacích kompetencí EMCC.

celý článek
Blíží se koučování jako tanec

Necelé dva týdny zbývají do zahájení premiérového 2denního výcviku Koučování: inspirace pohybem. Anita Crkalová unikátním způsobem vtělila do sebezkušenostního workshopu metody NLP, prvky z taneční a pohybové terapie či bionergetiky a afrických tanců. Výcvik se otevírá pouze jednou za rok a tento je navíc za zaváděcí ceny!

celý článek
Propojení koučování a MBTI® (video)

Norbert Riethof v úterý 12. února vedl v Koučovně LIVE workshop na téma Koučování a osobnostní typologie MBTI®. Do coworkingového centra HUB dorazilo asi 15 lidí.

celý článek
Manažer s vlastním koučovacím stylem (video)

Rozhovor s Norbertem Riethofem na veletrhu proHRexpo o tom, jak manažer díky koučování může zvolit vlastní jedinečný přístup pro práci s lidmi. Norbert vysvětluje, jak spolu souvisí leadershipové teorie s koučováním a osobnostní typologií MBTI® (Myers-Briggs Type Indicator), kterou v Coaching Systems dlouhodobě a úspěšně využíváme.

celý článek
Norbert Riethof v Koučovně LIVE

Norbert Riethof přijal pozvání od koučky Evy Lokšové a vystoupí 12. února v Koučovně LIVE. V moderním coworkingovém centru HUB účastníkům objasní téma Koučování a osobnostní typologie MBTI®.

celý článek