Novinky:

11. 1. 2019 | Ukázka výcviku koučů Practitioner 16.1.2019

Již pošestnácté otevíráme výcvik koučů Practitioner, který jako jediný v ČR má akreditace od obou největších světových asociací koučování - ICF i EMCC. Nyní nově s možností získání akreditace European Individual Accreditation (EIA) bezprostředně po absolvování výcviku. Začínáme již 29. 1. 2019 s novým lektorským týmem a stále přijímáme přihlášky.

Norbert Riethof v Koučovně LIVE

Norbert Riethof přijal pozvání od koučky Evy Lokšové a vystoupí 12. února v Koučovně LIVE. V moderním coworkingovém centru HUB účastníkům objasní téma Koučování a osobnostní typologie MBTI®.

celý článek
Etika v koučovací praxi aneb Jak se rozhodovat

Profesní organizace koučů EMCC, ICF a ČAKO sdružené na základě etické platformy EPPOK Vás co nejsrdečněji zvou na úspěšný seminář věnovaný etice koučování v praxi, který proběhne ve čtvrtek 7. února od 17.00 hodin.

celý článek
Už je to rok…

Včera jsme s Anitou a Norbertem seděli po rozhovoru na Českém rozhlasu 2 v restauraci a pochvalovali jsme si, jak to všechno pěkně do sebe zapadá. Pak Anita na chvíli zmizela z našeho rozhovoru, aby následně přišla se zajímavou informací...

celý článek
Koučovací výcvik ACE číslo 5 odstartoval

5. běh naší Academy of Coaching Excellence - Practitioner je v plném proudu. Velice zajímavá skupina lidí - manažery lidských zdrojů počínaje, přes finančního ředitele, marketigové ředitelkou či majitele stavební firmy a novinářem konče - se vydala na cestu směřující k sebepoznání a získání koučovacích dovedností. Zájem o koučování je takový, že jsme se dnes rozhodli, že v dubnu 2013 otevřeme 6. běh.

celý článek
Poslechněte si rozhovor o koučování na ČRo 2

V dopoledním vysílání Českého rozhlasu 2 se našich koučů Norberta Riethofa a Anity Crkalové ptala moderátorka Eva Kvasničková.

celý článek
Anita a Norbert o koučování na ČRo 2

Moderátorka Eva Kvasničková si naše kouče a lektory pozvala, aby lidem přiblížili koučování a promluvili o psaní nejnovější knihy. Součástí rozhovoru je i soutěž o knihu. Poslechněte si ho ve čtvrtek 17. ledna od 11:03 na ČRo 2 – Praha.

celý článek
Druhý intervizní workshop

Na úterý 22. ledna připravila Anita Crkalová druhý intervizní workshop pro kouče. Je určený všem zájemcům s většími či menšími zkušenostmi v této oblasti. Rádi uvítáme i ty, kteří získali koučovací dovednosti u jiných organizací, protože jejich přístup a kompetence mohou workshop jen obohatit.

celý článek