Novinky:

26. 2. 2018 | Členka našeho týmu získala prestižní akreditaci EIA!

Více info o individuální akreditaci EMCC zde.

Druhý intervizní workshop

Na úterý 22. ledna připravila Anita Crkalová druhý intervizní workshop pro kouče. Je určený všem zájemcům s většími či menšími zkušenostmi v této oblasti. Rádi uvítáme i ty, kteří získali koučovací dovednosti u jiných organizací, protože jejich přístup a kompetence mohou workshop jen obohatit.

celý článek
Mentorování versus koučování

Nikdy nekončící debata o tom, co je koučování a co je mentorování, bude pokračovat na dalším Klubovém večeru EMCC CZECH. Přijďte se podělit o svůj pohled na tuto problematiku ve čtvrtek 31. ledna.

celý článek
Anita poodhaluje, o čem bude Koučování - inspirace pohybem

Už za tři týdny odstartuje náš první z nových výcviků koučovacích dovedností - Koučování: inspirace pohybem -, který pro vás připravila Anita Crkalová. Stále je možné se do něj přihlásit. Anita s příchodem nového roku poodhalila, kam bude její dvoudenní seminář směřovat.

celý článek
7.1. - Ochutnávka výcviku ACE

V pondělí 7. ledna 2013 máte opět možnost přijít k nám do Coaching Systems (Blanická 28) a ochutnat Academy of Coaching Excellence - Practitioner. Od 16.30 hod povede ukázkový výcvik Norbert Riethof.

celý článek
Tři místa v lednovém ACE - Practitioner

5. běh Academy of Coaching Excellence - Practitioner startuje 17. ledna 2013 a v této skupině pro vás máme ještě tři místa. Zaregistrujte se proto do konce letošního roku, abychom vám ho mohli rezervovat. Hlásit se můžete i do kratších, dvoudenních výcviků Gestalt koučování a Koučování - inspirace pohybem.

celý článek
Přijďte i zítra na proHRexpo (foto a video)

Přijďte na veletrh proHRexpo v pražských Vysočanech - naši konzultanti budou i během středy na našem stánku, kde se můžete seznámit s našimi novými produkty (Akvizice, Networking, Mentoring či Academy of Coaching Excellence). Tereza Damborská bude mít navíc od 11.30 hod svůj příspěvek v odborné části.

celý článek
My jsme připraveni a vy?

Navečer jsme vyladili poslední detaily na našem veletržním stánku a zítra se na vás těšíme na proHRexpo! Máme pro vás připravenou soutěž o čtyři knížky našich lektorů a všichni naši konzultanti budou na místě, aby vám pomohli najít co nejlepší rozvojové programy pro vaše lidi.

celý článek