Novinky:

8. 6. 2018 | Poslední dvě místa na workshop týmového koučování 26.-27.6.!
Koučování: Jak rozvíjet sebe i své podřízené

Metodu koučování vnesli do manažerské praxe sportovci, a díky tomu manažeři a byznys lídři mají ve svém portfóliu dovedností jednu z nejúčinnější metod pro rozvoj lidského potenciálu. Ale opatrně - i když je to metoda účinná, má svá pravidla, etické normy a náležitosti, které je potřeba dodržovat, aby se kouč i koučovaný dobrali nastaveného cíle.

celý článek
Losování soutěže o knížku (video)

Známe výherkyni soutěže o knížku Průvodce světem koučování a osobnostní typologie našich koučů a lektorů. Podívejte se na losování.

celý článek
Zaregistrute se včas a získejte výhodu

Zájemcům o koučování nabízíme 15 % slevu ze standardní ceny výcviku Academy of Coaching Excellence (tj. sleva 11 220 Kč), pokud se zaregistrují a zaplatí celou částku, případně 1. splátku za výcvik do 14. prosince 2012.

celý článek
Volná vstupenka na proHRexpo

Všichni, kdo se chystají na veletrh proHRexpo a Fórum personalistů, si mohou na našem webu vygenerovat volnou vstupenku. Odkaz naleznete níže.

celý článek
Na vlnách afrických rytmů

Všichni členové EMCC a lidé, které zajímá koučování a mentoring, se mohou zúčastnit dalšího klubového večera EMCC. Tentokrát na téma "Na vlnách afrických rytmů". Vánoční klubový večer se koná 12.12.2012 od 18 hodin.

celý článek
Transformační koučování jako nástroj pro rozvoj leadershipu

Koučování je stále vnímáno jako nová a mladá disciplína, která však v dnešní době zasahuje již prakticky do všech oblastí lidského života od sportu a byznysu přes sociální sféru po zdravotnictví a školství. A co více, koučování se stává integrovanou součástí jednotlivých povolání v těchto oblastech - koučovací dovednosti jsou nedílnou součástí znalostní výbavy manažerů, konzultantů, učitelů, zdravotních sester nebo sociálních pracovníků.

celý článek
Přijďte ochutnat koučovací výcvik ACE

V úterý 4. prosince se uskuteční druhé ACE nanečisto, ve kterém ochutnáte, o čem naše Academy of Coaching Excellence je. Nebudeme vám přednášet, co všechno výcvik nabízí, ale přímo si některé koučovací techniky vyzkoušíte.

celý článek