Novinky:

27. 3. 2018 | Bezplatný ukázkový workshop Využití osobnostní typologie MBTI® v praxi - 10.4.2018 od 18h

Workshop je určen zejména pro HR specialisty, odborníky na rozvoj lidských zdrojů, manažery se zájmem o rozvoj týmu, ale i zájemce o vlastní rozvoj. 

Seznámíte se s osobnostní typologií a možnostmi jejího využití v rozvoji firem a týmů, například pro zefektivnění práce leaderů, koučů a mentorů. Seznámíte se také s možnostmi vašeho dalšího vzdělávání a získání certifikace MBTI®.

  • datum: 10. dubna 2018 v čase 17.00–19.00
  • místo konání: v sídle společnosti Coaching Systems, Badeniho 3, Praha 6
  • lektoři: PhDr. Anita Crkalová a Mgr. Petra Zárubová
  • cena: zdarma
  • Více informací a registrace zde
Certifikovali jsme 7 koučů programu ACE

Coaching Systems certifikovali dalších 7 účastníků, kteří úspěšně prošli naším několikaměsíčním výcvikem Academy of Coaching Excellence. Koučovací dovednosti chtějí využívat jak v manažerském světě, tak i v soukromé praxi při koučování jednotlivců.

celý článek
Koučování jako cesta k sobě a k druhým

Anna Crkalová připravila na požádání odborného serveru www.hrnews.cz článek o základních aspektech koučování a využití osobnostní typologie MBTI. Zároveň svým jiným příspěvkem obohatila nové vydání časopisu Komera. Odkazy na oba články naleznete níže.

celý článek
Koučování: Jak rozvíjet sebe i své podřízené

Metodu koučování vnesli do manažerské praxe sportovci, a díky tomu manažeři a byznys lídři mají ve svém portfóliu dovedností jednu z nejúčinnější metod pro rozvoj lidského potenciálu. Ale opatrně - i když je to metoda účinná, má svá pravidla, etické normy a náležitosti, které je potřeba dodržovat, aby se kouč i koučovaný dobrali nastaveného cíle.

celý článek
Losování soutěže o knížku (video)

Známe výherkyni soutěže o knížku Průvodce světem koučování a osobnostní typologie našich koučů a lektorů. Podívejte se na losování.

celý článek
Zaregistrute se včas a získejte výhodu

Zájemcům o koučování nabízíme 15 % slevu ze standardní ceny výcviku Academy of Coaching Excellence (tj. sleva 11 220 Kč), pokud se zaregistrují a zaplatí celou částku, případně 1. splátku za výcvik do 14. prosince 2012.

celý článek
Volná vstupenka na proHRexpo

Všichni, kdo se chystají na veletrh proHRexpo a Fórum personalistů, si mohou na našem webu vygenerovat volnou vstupenku. Odkaz naleznete níže.

celý článek
Na vlnách afrických rytmů

Všichni členové EMCC a lidé, které zajímá koučování a mentoring, se mohou zúčastnit dalšího klubového večera EMCC. Tentokrát na téma "Na vlnách afrických rytmů". Vánoční klubový večer se koná 12.12.2012 od 18 hodin.

celý článek