Novinky:

8. 6. 2018 | Poslední dvě místa na workshop týmového koučování 26.-27.6.!
Navštivte nás na veletrhu proHRexpo

I letos je naše společnost partnerem veletrhu proHRexpo, který se koná ve dnech 11. a 12. prosince. V Clarion Congress Hotelu v Praze-Vysočanech budeme mít stánek, kde vám představíme naše nové tréninky a seznámíme vás s OPP, která je vlastníkem práv k MBTI®. V listopadu jsme se stali jediným "Alliance Partner" této společnosti v ČR.

celý článek
Klíčové koučovací organizace vytváří alianci

European Mentoring & Coaching Council, Association for Coaching a International Coach Federation společně vytvořili "Global Coaching & Mentoring Alliance. Nevzniká nová instituce, pouze vzájemná aliance, jejímž posláním je propagace profesionálního koučování a mentorinku a vytváření dobrého jména tomuto oboru. V příloze naleznete tiskovou zprávu.

celý článek
První intervize koučů ACE

8 koučů, kteří prošli naší Academy of Coaching Excellence, se zúčastnilo našeho 1. intervizního workshopu. Jeho cílem je sdílení zkušeností z koučování, zpětná vazba a trénink koučovacích rozhovorů. Současně je naší snahou, aby se jednotlivé ročníky naší akademie propojovali a byli neustále v kontaktu.

celý článek
Rodina výcviků Academy of Coaching Excellence se rozrůstá

Rok 2013 bude pro Coaching Systems přelomový – rozšiřujeme totiž nabídku našich výcviků koučovacích dovedností. Těšit se můžete na Gestalt koučování, Transformační koučování nebo třeba Intervizní workshopy. Záleží jen na vás, jaký z nich vám sedne do osobnostního a profesního rozvoje.

celý článek
Posilujeme naše know-how v MBTI®

Vedení naší společnosti pracovalo na uzavření partnerství s britskou společností OPP dlouhých osm let. Dnešní den je proto velmi významný. Přečtěte si krátký rozhovor s výkonnou ředitelkou naší společnosti Terezou Damborskou.

celý článek
Naše firma prvním partnerem OPP v ČR

Jsme první "Alliance Partner" britské společnosti OPP v České republice. OPP je vlastník autorských práv k psychodiagnostice MBTI® a je jedničkou na evropském trhu v poskytování tohoto nástroje, který pomáhá korporátním klientům diagnostikovat zaměstnance, určit jejich silné stránky, analyzovat prostor pro další rozvoj, a tím budovat efektivnější firmu.

celý článek
Tři účastníci ACE blíže k certifikátu

Tři účastníci nedávno skončeného 3. běhu Academy of Coaching Excellence se přiblížili k certifikátu. Dnes totiž v prostorech naší firmy skládali ústní a písemnou zkoušku. Jedním z nich byla i Elena Mondlová, které pracuje jako manažerka tréninku.

celý článek