Novinky:

8. 6. 2018 | Poslední dvě místa na workshop týmového koučování 26.-27.6.!
Tři účastníci ACE blíže k certifikátu

Tři účastníci nedávno skončeného 3. běhu Academy of Coaching Excellence se přiblížili k certifikátu. Dnes totiž v prostorech naší firmy skládali ústní a písemnou zkoušku. Jedním z nich byla i Elena Mondlová, které pracuje jako manažerka tréninku.

celý článek
Milovat budeš mentora svého...

Coaching Systems Vás zvou na Klubový večer EMCC na téma vztahových aspektů a cílů mentorinku. Večer se uskuteční 29. listopadu od 18 hodin v karlínském hotelu Royal Galeris (Křižíkova 87). Účastníci našeho výcviku ACE mají vstup zdarma.

celý článek
Tři místa zbývají v ACE nanečisto

Ještě máme tři volná místa pro zájemce, kteří si chtějí zdarma vyzkoušet, o čem je náš koučovací výcvik Academy of Coaching Excellence (ACE). "ACE na nečisto" se uskuteční v úterý 6. listopadu od 16:30 na Blanické 28.

celý článek
Kniha o kouči Petrovi finálně pokřtěna

Už půl hodiny před začátkem křtu bylo jasné, že v Literární kavárně knihkupectví Academia bude hodně plno. Takový zájem jsme nečekali nikdo, i proto bychom chtěli všem, kdo přišli, moc poděkovat. I díky Vám jsme si křest knihy mohli užít v příjemné atmosféře. Fotky a video najdete v článku. Můžete si přečíst i první recenzi knihy od Prof. PhDr. Marie Königové, CSc.

celý článek
Zájem o koučování roste – potvrdil to křest naší knihy

Více než čtyřicítka lidí dorazila na odborný křest knihy Norberta a Anity v rámci veletrhu HR Days. Tři z nich si odnesli knížku, koučovací sezení a MBTI konzultaci zdarma. Další křest se uskuteční 30.10. v 18 hodin. Pozvánku naleznete v textu.

celý článek
Kniha Anity a Norberta první v "Top ten"

Knížka průvodce "Průvodce světem koučování a osobnostní typologií - inspirace pro praxi" našich lektorů a koučů Anity a Norberta je první v "Top ten" prodeje vydavatelství Management Press.

celý článek
Jedna kniha - dva křty

Jsme rádi, že Vás máme možnost pozvat na křest knihy „Průvodce světem koučování a osobnostní typologie - inspirace pro praxi”, kterou napsali naši koučové a lektoři Anna Crkalová a Norbert Riethof. Křest se uskuteční v úterý 30. října 2012 v 18 hodin v Literární kavárně knihkupectví Academia (1. patro), Václavské nám. 34 (Wiehlův dům), Praha 1.

celý článek