Novinky:

27. 3. 2018 | Bezplatný ukázkový workshop Využití osobnostní typologie MBTI® v praxi - 10.4.2018 od 18h

Workshop je určen zejména pro HR specialisty, odborníky na rozvoj lidských zdrojů, manažery se zájmem o rozvoj týmu, ale i zájemce o vlastní rozvoj. 

Seznámíte se s osobnostní typologií a možnostmi jejího využití v rozvoji firem a týmů, například pro zefektivnění práce leaderů, koučů a mentorů. Seznámíte se také s možnostmi vašeho dalšího vzdělávání a získání certifikace MBTI®.

  • datum: 10. dubna 2018 v čase 17.00–19.00
  • místo konání: v sídle společnosti Coaching Systems, Badeniho 3, Praha 6
  • lektoři: PhDr. Anita Crkalová a Mgr. Petra Zárubová
  • cena: zdarma
  • Více informací a registrace zde
Naše firma prvním partnerem OPP v ČR

Jsme první "Alliance Partner" britské společnosti OPP v České republice. OPP je vlastník autorských práv k psychodiagnostice MBTI® a je jedničkou na evropském trhu v poskytování tohoto nástroje, který pomáhá korporátním klientům diagnostikovat zaměstnance, určit jejich silné stránky, analyzovat prostor pro další rozvoj, a tím budovat efektivnější firmu.

celý článek
Tři účastníci ACE blíže k certifikátu

Tři účastníci nedávno skončeného 3. běhu Academy of Coaching Excellence se přiblížili k certifikátu. Dnes totiž v prostorech naší firmy skládali ústní a písemnou zkoušku. Jedním z nich byla i Elena Mondlová, které pracuje jako manažerka tréninku.

celý článek
Milovat budeš mentora svého...

Coaching Systems Vás zvou na Klubový večer EMCC na téma vztahových aspektů a cílů mentorinku. Večer se uskuteční 29. listopadu od 18 hodin v karlínském hotelu Royal Galeris (Křižíkova 87). Účastníci našeho výcviku ACE mají vstup zdarma.

celý článek
Tři místa zbývají v ACE nanečisto

Ještě máme tři volná místa pro zájemce, kteří si chtějí zdarma vyzkoušet, o čem je náš koučovací výcvik Academy of Coaching Excellence (ACE). "ACE na nečisto" se uskuteční v úterý 6. listopadu od 16:30 na Blanické 28.

celý článek
Kniha o kouči Petrovi finálně pokřtěna

Už půl hodiny před začátkem křtu bylo jasné, že v Literární kavárně knihkupectví Academia bude hodně plno. Takový zájem jsme nečekali nikdo, i proto bychom chtěli všem, kdo přišli, moc poděkovat. I díky Vám jsme si křest knihy mohli užít v příjemné atmosféře. Fotky a video najdete v článku. Můžete si přečíst i první recenzi knihy od Prof. PhDr. Marie Königové, CSc.

celý článek
Zájem o koučování roste – potvrdil to křest naší knihy

Více než čtyřicítka lidí dorazila na odborný křest knihy Norberta a Anity v rámci veletrhu HR Days. Tři z nich si odnesli knížku, koučovací sezení a MBTI konzultaci zdarma. Další křest se uskuteční 30.10. v 18 hodin. Pozvánku naleznete v textu.

celý článek
Kniha Anity a Norberta první v "Top ten"

Knížka průvodce "Průvodce světem koučování a osobnostní typologií - inspirace pro praxi" našich lektorů a koučů Anity a Norberta je první v "Top ten" prodeje vydavatelství Management Press.

celý článek