Novinky:

26. 2. 2018 | Členka našeho týmu získala prestižní akreditaci EIA!

Více info o individuální akreditaci EMCC zde.

Jedna kniha - dva křty

Jsme rádi, že Vás máme možnost pozvat na křest knihy „Průvodce světem koučování a osobnostní typologie - inspirace pro praxi”, kterou napsali naši koučové a lektoři Anna Crkalová a Norbert Riethof. Křest se uskuteční v úterý 30. října 2012 v 18 hodin v Literární kavárně knihkupectví Academia (1. patro), Václavské nám. 34 (Wiehlův dům), Praha 1.

celý článek
Academy of Coaching Excellence nanečisto

V úterý 6. listopadu uvítáme všechny zájemce o koučování a výcviky v prostorách naší firmy. S koučem a lektorem Norbertem Riethofem si budou moct vyzkoušet výcvik nanečisto a zcela zdarma.

celý článek
I. Intervizní workshop ACE

Zveme vás na první intervizní workshop pro účastníky Academy of Coaching Excellence. Ve světě běžný způsob rozvoje koučovacích kompetencí a dovedností chceme pravidelně umožňovat i Vám, našim absolventům. Cílem intervizních workshopů je sdílení zkušeností, další osobnostní rozvoj a upevnění nabytých koučovacích dovedostí.

celý článek
Mentoring vs koučování

Přečtěte si článek v časopise Obchod a finance, do kterého přispěli naši lektoři Anita Crkalová a Norbert Riethof. Tématem je stav mentoringu v České republice.

celý článek
Rozhovor Anity a Norberta o koučování a MBTI

Před pár dny vyšla Anitě Crkalové a Norbertu Riethofovi druhá knížka, která s nadhledem i lehkostí propojuje atraktivní obory koučování a osobnostní typologie MBTI®. Ty jsou v současném světě podnikání předmětem častých diskusí a jejichž oblíbenost v těchto oblastech neustále vzrůstá.

celý článek
Devět lidí na cestě za vlastním koučovacím stylem

Coaching Systems odstartovaly již čtvrtý běh oblíbené Academy of Coaching Excellence. Devět účastníků se pustilo na osmiměsíční cestu, na jejímž konci mohou získat certifikát, který je opravňuje k profesionálnímu koučování.

celý článek
Jak se mám rozhodnout, když...

Příští týden se koná seminář "Etika v koučovací praxi aneb jak se rozhodovat." Tématem semináře jsou hranice v koučování, jak je nastavovat a udržovat. Během semináře budeme rozebírat konkrétní situace z koučovací praxe.

celý článek