Novinky:

2. 10. 2018 | Nová ukázka zdarma 17.10.!

Přijďte 17.10. od 18h na Badeniho 3, Praha 6 a zažijte koučování na vlastní kůži! Více info ZDE

I. Intervizní workshop ACE

Zveme vás na první intervizní workshop pro účastníky Academy of Coaching Excellence. Ve světě běžný způsob rozvoje koučovacích kompetencí a dovedností chceme pravidelně umožňovat i Vám, našim absolventům. Cílem intervizních workshopů je sdílení zkušeností, další osobnostní rozvoj a upevnění nabytých koučovacích dovedostí.

celý článek
Mentoring vs koučování

Přečtěte si článek v časopise Obchod a finance, do kterého přispěli naši lektoři Anita Crkalová a Norbert Riethof. Tématem je stav mentoringu v České republice.

celý článek
Rozhovor Anity a Norberta o koučování a MBTI

Před pár dny vyšla Anitě Crkalové a Norbertu Riethofovi druhá knížka, která s nadhledem i lehkostí propojuje atraktivní obory koučování a osobnostní typologie MBTI®. Ty jsou v současném světě podnikání předmětem častých diskusí a jejichž oblíbenost v těchto oblastech neustále vzrůstá.

celý článek
Devět lidí na cestě za vlastním koučovacím stylem

Coaching Systems odstartovaly již čtvrtý běh oblíbené Academy of Coaching Excellence. Devět účastníků se pustilo na osmiměsíční cestu, na jejímž konci mohou získat certifikát, který je opravňuje k profesionálnímu koučování.

celý článek
Jak se mám rozhodnout, když...

Příští týden se koná seminář "Etika v koučovací praxi aneb jak se rozhodovat." Tématem semináře jsou hranice v koučování, jak je nastavovat a udržovat. Během semináře budeme rozebírat konkrétní situace z koučovací praxe.

celý článek
Odborné akreditace budou mít pro kouče stále větší význam

76 % koučů uvádí, že klienti po nich vyžadují akreditace. To je jeden z důležitých výsledků celosvětové studie mezi více než 12 tisíci profesionály. I proto se na EMCC Klubovém večeru řešila otázka profesionalizace českých koučů a jejich vyhlídky do budoucna. EMCC včera představila zjednodušený a levnější systém akreditací EIA a EQA.

celý článek
Chci propojit koučovací dovednosti s vedením lidí

Dnes skládala závěrečnou zkoušku Helena Pavlíčková, která se účastnila třetího běhu Academy of Coaching Excellence. Po absolvování zkoušky se podělila o své zkušenosti.

celý článek