Novinky:

26. 2. 2018 | Členka našeho týmu získala prestižní akreditaci EIA!

Více info o individuální akreditaci EMCC zde.

Odborné akreditace budou mít pro kouče stále větší význam

76 % koučů uvádí, že klienti po nich vyžadují akreditace. To je jeden z důležitých výsledků celosvětové studie mezi více než 12 tisíci profesionály. I proto se na EMCC Klubovém večeru řešila otázka profesionalizace českých koučů a jejich vyhlídky do budoucna. EMCC včera představila zjednodušený a levnější systém akreditací EIA a EQA.

celý článek
Chci propojit koučovací dovednosti s vedením lidí

Dnes skládala závěrečnou zkoušku Helena Pavlíčková, která se účastnila třetího běhu Academy of Coaching Excellence. Po absolvování zkoušky se podělila o své zkušenosti.

celý článek
Důležitost leadershipu v nejisté době

Ředitel naší společnosti Norbert Riethof na konferenci Psychologie práce a organizace měl příspěvek o důležitosti transformačního koučování v dnešní době.

celý článek
Poslední dvě místa ve čtvrté ACE

Čtvrtý běh oblíbeného intenzivního výcviku Academy of Coaching Excellence startuje 4. října a my pro vás máme poslední dvě volná místa. Přihlásit se můžete na našem webu anebo na telefonu +420 731 186 169.

celý článek
Vychází nová kniha Anity a Norberta

Ve středu vychází druhá kniha našich koučů a lektorů Anity Crkalové a Norberta Riethofa - Průvodce světem koučování a osobnostní typologií - inspirace pro praxi. Kniha - první na českém trhu - propojuje atraktivní obory koučování a osobnostní typologie MBTI®.

celý článek
Možnosti profesního rozvoje koučů

Norbert Riethof povede Klubový večer EMCC Czech, tentokrát na téma: Profesionalizace koučování v Česku. Večer, který se koná ve středu 26. září, je otevřený všem zájemcům.

celý článek
Třetí ACE u konce, v říjnu startuje čtvrtý

Už třetí intenzivní výcvik Academy of Coaching Excellence (ACE) je za námi a před jeho účastníky jsou pouze závěrečné zkoušky. Pro zájemce ale připravujeme další běh tohoto oblíbeného výcviku - startuje už 4. října.

celý článek