Novinky:

8. 6. 2018 | Poslední dvě místa na workshop týmového koučování 26.-27.6.!
Důležitost leadershipu v nejisté době

Ředitel naší společnosti Norbert Riethof na konferenci Psychologie práce a organizace měl příspěvek o důležitosti transformačního koučování v dnešní době.

celý článek
Poslední dvě místa ve čtvrté ACE

Čtvrtý běh oblíbeného intenzivního výcviku Academy of Coaching Excellence startuje 4. října a my pro vás máme poslední dvě volná místa. Přihlásit se můžete na našem webu anebo na telefonu +420 731 186 169.

celý článek
Vychází nová kniha Anity a Norberta

Ve středu vychází druhá kniha našich koučů a lektorů Anity Crkalové a Norberta Riethofa - Průvodce světem koučování a osobnostní typologií - inspirace pro praxi. Kniha - první na českém trhu - propojuje atraktivní obory koučování a osobnostní typologie MBTI®.

celý článek
Možnosti profesního rozvoje koučů

Norbert Riethof povede Klubový večer EMCC Czech, tentokrát na téma: Profesionalizace koučování v Česku. Večer, který se koná ve středu 26. září, je otevřený všem zájemcům.

celý článek
Třetí ACE u konce, v říjnu startuje čtvrtý

Už třetí intenzivní výcvik Academy of Coaching Excellence (ACE) je za námi a před jeho účastníky jsou pouze závěrečné zkoušky. Pro zájemce ale připravujeme další běh tohoto oblíbeného výcviku - startuje už 4. října.

celý článek
Anita a Norbert dokončují druhou knihu

Anita Crkalová s Norbertem Riethofem udělali poslední korektury a vybrali titulní stránku, aby se jejich druhá společná kniha dostala co nejdříve do tisku. “Průvodce světem koučování a osobnostní typologií” je o propojování světů managementu, leadershipu a psychologie, o propojování koučování a typologie. Vychází teď v září.

celý článek
V říjnu startuje další Koučování v praxi

Manažeři, koučové, trenéři, konzultanti či lidé z lidských zdrojů - vy všichni se máte možnost zapojit do našeho dvoudenního intenzivního kurzu Koučování v praxi. Nejbližší výcvik se rozjíždí už 10. a 11. října 2012.

celý článek