Novinky:

2. 10. 2018 | Nová ukázka zdarma 17.10.!

Přijďte 17.10. od 18h na Badeniho 3, Praha 6 a zažijte koučování na vlastní kůži! Více info ZDE

V říjnu startuje další Koučování v praxi

Manažeři, koučové, trenéři, konzultanti či lidé z lidských zdrojů - vy všichni se máte možnost zapojit do našeho dvoudenního intenzivního kurzu Koučování v praxi. Nejbližší výcvik se rozjíždí už 10. a 11. října 2012.

celý článek
Transformační koučování v rozvoji leadershipu

Coaching Systems je partnerem 1. ročníku Konference Psychologie práce a organizace, která se koná 20.-21. září v Rajské budově VŠE v Praze. V sekci o Koučování a Leadershipu bude mít přednášku i Norbert Riethof.

celý článek
Linda Berens v Praze

V minulém týdnu nás poctila svou návštěvou Linda Berens, významná představitelka světového formátu v určování typologie osobnosti a jejího využití v koučování a leadershipu.

celý článek
TYPE AND LEADERSHIP DEVELOPMENT by Norbert Riethof

Přečtěte si článek o úspěšné konferenci pořádané organizací BAPT (BRITISH ASSOCIATION FOR PSYCHOLOGICAL TYPE) v Londýně.

celý článek
Koučování v praxi

V termínu 25. a 26. června 2012 Vám nabízíme další možnost zúčastnit se dvoudenního intenzivního výcviku koučů - Koučování v praxi.

celý článek
LINDA BERENS – The Interaction Essentials™ Workshop

Zveme Vás na workshop “Interakční styly” navazující na jungovskou typologii osobnosti, který se koná 24. května 2012 v Praze. Na tomto workshopu vám představíme 3 jednoduché kroky pro efektivnější komunikaci, model pro porozumění rozdílům mezi lidmi a nástroje pro okamžitý přenos do praxe.

celý článek
Akreditovaný výcvik EMCC

Intenzivní výcvik koučů - Academy of Coaching Excellence - jehož další kolo začíná 4. října 2012, můžete absolvovat také v anglickém jazyce.

celý článek