Novinky:

11. 1. 2019 | Ukázka výcviku koučů Practitioner 16.1.2019

Již pošestnácté otevíráme výcvik koučů Practitioner, který jako jediný v ČR má akreditace od obou největších světových asociací koučování - ICF i EMCC. Nyní nově s možností získání akreditace European Individual Accreditation (EIA) bezprostředně po absolvování výcviku. Začínáme již 29. 1. 2019 s novým lektorským týmem a stále přijímáme přihlášky.

Academy of Coaching Excellence získala akreditaci EMCC!

Náš program – intenzivní výcvik koučů ACADEMY OF COACHING EXCELLENCE získal v březnu 2012 akreditaci od mezinárodní organizace EMCC (Evropská rada pro mentoring a koučink). Tuto prestižní akreditaci EQA (European Quality Award) jsme získali pro úroveň Practitioner.

celý článek
CORE - typologie pro leadery - Linda Berens

Kurz se světově uznávanou americkou lektorkou Lindou Berens se koná v Praze od 24. do 26. května 2012.

celý článek
Dvoudenní intenzivní kurz - Koučování v praxi

Nabízíme Vám novinku v našem portfoliu produktů - intenzivní dvoudenní kurz Koučování v praxi. První kurz startuje 3. a 4. dubna 2012.

celý článek
Otevřený den v Academy of Coaching Excellence - 1. února 2012

Workshop, který Vám nabízíme bezplatně, se uskuteční 1. února 2012 od 16 do 18 hodin, v sídle naší společnosti. Přijďte si nás vyzkoušet!

celý článek
Poslední volná místa - Kouč profesionál

Neváhejte a zaregistrujte se na www.coachingsystems.cz. Využijte poslední volná místa k registraci.

celý článek
Sleva 15% při včasné registraci na Academy of Coaching Excellence

Nabízíme Vám mimořádnou vánoční nabídku - 15% SLEVU z ceny našeho programu Academy of Coaching Excellence. Podmínkou je včasná registrace a to do 31. prosince 2011.

celý článek
Vánoční setkání s přáteli Coaching Systems

Ve čtvrtečním studeném, ne však ještě mrazivém večeru, proběhlo setkání přátel a obchodních partnerů Coaching Systems v prostředí Café Sahara na Vinohradech. Celá akce vypukla úderem 18-té hodiny, k příjemnému poslechu hrála kapela tóny blues a swingu, ale také jsme měli možnost poslechnout si originální africké bubny v podání rytmické show umělce Papise Nyasse.

celý článek