Novinky:

8. 6. 2018 | Poslední dvě místa na workshop týmového koučování 26.-27.6.!
FÓRUM PERSONALISTŮ 2011

6. a 7. prosince 2011 proběhne v Clarion Congress Hotelu Prague ve Vysočanech Fórum personalistů, kde po oba dva dny můžete navštívit náš stánek D4.

celý článek
V únoru 2012 otevíráme již třetí kolo Academy of Coaching Excellence

Tento praktický výcvikový program, akreditovaný MŠMT, Vám poskytne koučovací dovednosti potřebné pro inspiraci, motivaci a rozvíjení úspěšných jednotlivců i celých týmů. Kombinuje interaktivní školení, workshopy a případové studie. První workshop začíná 21. února 2012.

celý článek
Marjorie Shackleton, akreditovaná supervizorka exekutivních koučů s vlastní koučovací praxí navštíví Prahu

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost zúčastnit se 21.října 2011 workshopu s Marjorie, zkušenou supervizorkou koučů z Velké Británie. Seznámí Vás se základními principy Gestalt přístupu v supervizi. Sami si budete moci vyzkoušet, jaké to je být součástí supervizní skupiny a získáte zpětnou vazbu na své koučování.

celý článek
Hodnocení zaměstnanců metodou 360° zpětné vazby

Zveme Vás ke shlédnutí videa, odvysílaného v Hlavním ekonomickém pořadu zpravodajského programu ČT24 Ekonomika Plus, tentokráte na téma Hodnocení zaměstnanců metodou 360 Zpětné vazby.

celý článek
Blíží se termín zahájení Academy of Coaching Excellence II.

Startujeme již v říjnu - poslední volná místa - přihlašte se včas...

celý článek
Kouč jako profese

Zveme Vás ke shlédnutí videa, odvysílaného v Hlavním ekonomickém pořadu zpravodajského programu ČT24 Ekonomika, ve kterém máte možnost dozvědět se více o naší práci a o profesi kouče.

celý článek
Academy of Coaching Excellence: Další běh

Pro velký zájem otevíráme další běh Academy of Coaching Excellence již na podzim.

celý článek