Novinky:

13. 12. 2011 | proHRexpo a Fórum personalistů

V minulém týdnu se naše společnost aktivně zúčastnila Fóra personalistů 2011 pořádaného spolu s proHRexpo.
Nejen naši klienti tak měli možnost navštívit náš stánek a dozvědět se o naší společnosti a zejména o produktech, které nabízíme, více informací.

Naše společnost se neprezentovala pouze stánkem, ale také dvěma, velmi úspěšnými, živými prezentacemi. A to Terezy Damborské, jejíž přednáška de facto Fórum zahajovala, na téma Koučovací techniky pro lídry a poté prezentací Norberta Riethofa na téma Rozvoj kompetencí lídra.


Pro návštěvníky konference jsme měli připravenu také soutěž, jejíž výhra byla hodinová ukázka koučování zdarma. Výherkyním gratulujeme.

Ještě jednou děkujeme za návštěvu a podporu!

Tým společnosti Coaching Systems

 

 

 

Vánoční setkání s přáteli Coaching Systems

Ve čtvrtečním studeném, ne však ještě mrazivém večeru, proběhlo setkání přátel a obchodních partnerů Coaching Systems v prostředí Café Sahara na Vinohradech. Celá akce vypukla úderem 18-té hodiny, k příjemnému poslechu hrála kapela tóny blues a swingu, ale také jsme měli možnost poslechnout si originální africké bubny v podání rytmické show umělce Papise Nyasse.

celý článek
proHRexpo a Fórum personalistů

V minulém týdnu se naše společnost aktivně zúčastnila Fóra personalistů 2011 pořádaného spolu s proHRexpo. Nejen naši klienti tak měli možnost navštívit náš stánek a dozvědět se o naší společnosti a zejména o produktech, které nabízíme, více informací.

celý článek
FÓRUM PERSONALISTŮ 2011

6. a 7. prosince 2011 proběhne v Clarion Congress Hotelu Prague ve Vysočanech Fórum personalistů, kde po oba dva dny můžete navštívit náš stánek D4.

celý článek
V únoru 2012 otevíráme již třetí kolo Academy of Coaching Excellence

Tento praktický výcvikový program, akreditovaný MŠMT, Vám poskytne koučovací dovednosti potřebné pro inspiraci, motivaci a rozvíjení úspěšných jednotlivců i celých týmů. Kombinuje interaktivní školení, workshopy a případové studie. První workshop začíná 21. února 2012.

celý článek
Marjorie Shackleton, akreditovaná supervizorka exekutivních koučů s vlastní koučovací praxí navštíví Prahu

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost zúčastnit se 21.října 2011 workshopu s Marjorie, zkušenou supervizorkou koučů z Velké Británie. Seznámí Vás se základními principy Gestalt přístupu v supervizi. Sami si budete moci vyzkoušet, jaké to je být součástí supervizní skupiny a získáte zpětnou vazbu na své koučování.

celý článek
Hodnocení zaměstnanců metodou 360° zpětné vazby

Zveme Vás ke shlédnutí videa, odvysílaného v Hlavním ekonomickém pořadu zpravodajského programu ČT24 Ekonomika Plus, tentokráte na téma Hodnocení zaměstnanců metodou 360 Zpětné vazby.

celý článek
Blíží se termín zahájení Academy of Coaching Excellence II.

Startujeme již v říjnu - poslední volná místa - přihlašte se včas...

celý článek