Novinky:

27. 3. 2018 | Bezplatný ukázkový workshop Využití osobnostní typologie MBTI® v praxi - 10.4.2018 od 18h

Workshop je určen zejména pro HR specialisty, odborníky na rozvoj lidských zdrojů, manažery se zájmem o rozvoj týmu, ale i zájemce o vlastní rozvoj. 

Seznámíte se s osobnostní typologií a možnostmi jejího využití v rozvoji firem a týmů, například pro zefektivnění práce leaderů, koučů a mentorů. Seznámíte se také s možnostmi vašeho dalšího vzdělávání a získání certifikace MBTI®.

  • datum: 10. dubna 2018 v čase 17.00–19.00
  • místo konání: v sídle společnosti Coaching Systems, Badeniho 3, Praha 6
  • lektoři: PhDr. Anita Crkalová a Mgr. Petra Zárubová
  • cena: zdarma
  • Více informací a registrace zde
Vánoční setkání s přáteli Coaching Systems

Ve čtvrtečním studeném, ne však ještě mrazivém večeru, proběhlo setkání přátel a obchodních partnerů Coaching Systems v prostředí Café Sahara na Vinohradech. Celá akce vypukla úderem 18-té hodiny, k příjemnému poslechu hrála kapela tóny blues a swingu, ale také jsme měli možnost poslechnout si originální africké bubny v podání rytmické show umělce Papise Nyasse.

celý článek
proHRexpo a Fórum personalistů

V minulém týdnu se naše společnost aktivně zúčastnila Fóra personalistů 2011 pořádaného spolu s proHRexpo. Nejen naši klienti tak měli možnost navštívit náš stánek a dozvědět se o naší společnosti a zejména o produktech, které nabízíme, více informací.

celý článek
FÓRUM PERSONALISTŮ 2011

6. a 7. prosince 2011 proběhne v Clarion Congress Hotelu Prague ve Vysočanech Fórum personalistů, kde po oba dva dny můžete navštívit náš stánek D4.

celý článek
V únoru 2012 otevíráme již třetí kolo Academy of Coaching Excellence

Tento praktický výcvikový program, akreditovaný MŠMT, Vám poskytne koučovací dovednosti potřebné pro inspiraci, motivaci a rozvíjení úspěšných jednotlivců i celých týmů. Kombinuje interaktivní školení, workshopy a případové studie. První workshop začíná 21. února 2012.

celý článek
Marjorie Shackleton, akreditovaná supervizorka exekutivních koučů s vlastní koučovací praxí navštíví Prahu

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost zúčastnit se 21.října 2011 workshopu s Marjorie, zkušenou supervizorkou koučů z Velké Británie. Seznámí Vás se základními principy Gestalt přístupu v supervizi. Sami si budete moci vyzkoušet, jaké to je být součástí supervizní skupiny a získáte zpětnou vazbu na své koučování.

celý článek
Hodnocení zaměstnanců metodou 360° zpětné vazby

Zveme Vás ke shlédnutí videa, odvysílaného v Hlavním ekonomickém pořadu zpravodajského programu ČT24 Ekonomika Plus, tentokráte na téma Hodnocení zaměstnanců metodou 360 Zpětné vazby.

celý článek
Blíží se termín zahájení Academy of Coaching Excellence II.

Startujeme již v říjnu - poslední volná místa - přihlašte se včas...

celý článek