Novinky:

8. 6. 2018 | Poslední dvě místa na workshop týmového koučování 26.-27.6.!
Nový termín Existenciálního koučování s Alfriedem Länglem

Díky velkému úspěchu prvního workshopu s uznávaným psychologem, zakladatelem psychoterapeutického směru existenciální analýzy, následovníkem a blízkým spolupracovníkem Viktora Frankla, Alfriedem Länglem, jsme pro Vás připravili nový termín workshopu 12. - 14. 6. 2017, na nějž jste srdečně zváni.

celý článek
Účastník ACE Practitioner akreditován ICF!

Skvělá zpráva! Účastník ACE Practitioneru Matthew Elphick dostal akreditaci na úrovni Associate Certified Coach (ACC) od International Coach Federation (ICF)!

celý článek
ACE Practitioner nové termíny v češtině i angličtině

Chystáme další, již 14. tréninkový cyklus profesionálních koučů ACE Practitioner, který se pyšní dvěma nejprestižnějšími mezinárodními akreditacemi od EMCC a ICF, navíc i akreditací MŠMT.

celý článek
8 kroků prodeje - otevřený workshop v červnu

Ve dnech 8.-9. června chystáme otevřený workshop "8 kroků prodeje". Stále máme volná místa.

celý článek
Jsme na nové adrese

Od 1. dubna sídlíme na nové adrese: Badeniho 3, Praha 6 - Hradčany. Dostanete se k nám metrem, pár kroků od stanice Hradčanská nebo tramvají na stejnou zastávku, případně na zastávku Chotkovy sady.

celý článek
JAK KOUČOVAT KDYŽ...

Ve čtvrtek 25. února se koná další klubový večer EMCC, tentokrát v novém formátu, který chce stavět na zkušenostech včech účastníků. Téma: Jak koučovat když klient přehání své chování (workoholismus, adrenalinové aktivity...).

celý článek
Klubový večer EMCC v Ostravě

První Klubový večer EMCC 2016 proběhne v Ostravě: 12. ledna 18-20.30, Gong Bussines Center

celý článek