Novinky:

27. 3. 2018 | Bezplatný ukázkový workshop Využití osobnostní typologie MBTI® v praxi - 10.4.2018 od 18h

Workshop je určen zejména pro HR specialisty, odborníky na rozvoj lidských zdrojů, manažery se zájmem o rozvoj týmu, ale i zájemce o vlastní rozvoj. 

Seznámíte se s osobnostní typologií a možnostmi jejího využití v rozvoji firem a týmů, například pro zefektivnění práce leaderů, koučů a mentorů. Seznámíte se také s možnostmi vašeho dalšího vzdělávání a získání certifikace MBTI®.

  • datum: 10. dubna 2018 v čase 17.00–19.00
  • místo konání: v sídle společnosti Coaching Systems, Badeniho 3, Praha 6
  • lektoři: PhDr. Anita Crkalová a Mgr. Petra Zárubová
  • cena: zdarma
  • Více informací a registrace zde
NOVÝ ACE Practitioner, již 15. běh

Je to přes 6 let, co jsme oslavili první běh našeho dlouhodobého výcviku koučů, Academy of Coaching Excellence Practitioner, který se stal pro mnohé jak kariérně, tak i životně transformačním, a který, jako jediný v ČR, je akreditován jak International Coach Federation (ICF), tak European Mentoring and Coaching Council (EMCC), navíc také akreditovaný MŠMT jako rekvalifikační kurz. Je nám ctí, že můžeme vyhlásit již 15. běh tohoto výcviku na který právě přijímáme přihlášky. Pozor, první modul začíná již 8. 3. 2017.

celý článek
Nový termín Existenciálního koučování s Alfriedem Länglem

Díky velkému úspěchu prvního workshopu s uznávaným psychologem, zakladatelem psychoterapeutického směru existenciální analýzy, následovníkem a blízkým spolupracovníkem Viktora Frankla, Alfriedem Länglem, jsme pro Vás připravili nový termín workshopu 12. - 14. 6. 2017, na nějž jste srdečně zváni.

celý článek
Účastník ACE Practitioner akreditován ICF!

Skvělá zpráva! Účastník ACE Practitioneru Matthew Elphick dostal akreditaci na úrovni Associate Certified Coach (ACC) od International Coach Federation (ICF)!

celý článek
ACE Practitioner nové termíny v češtině i angličtině

Chystáme další, již 14. tréninkový cyklus profesionálních koučů ACE Practitioner, který se pyšní dvěma nejprestižnějšími mezinárodními akreditacemi od EMCC a ICF, navíc i akreditací MŠMT.

celý článek
8 kroků prodeje - otevřený workshop v červnu

Ve dnech 8.-9. června chystáme otevřený workshop "8 kroků prodeje". Stále máme volná místa.

celý článek
Jsme na nové adrese

Od 1. dubna sídlíme na nové adrese: Badeniho 3, Praha 6 - Hradčany. Dostanete se k nám metrem, pár kroků od stanice Hradčanská nebo tramvají na stejnou zastávku, případně na zastávku Chotkovy sady.

celý článek
JAK KOUČOVAT KDYŽ...

Ve čtvrtek 25. února se koná další klubový večer EMCC, tentokrát v novém formátu, který chce stavět na zkušenostech včech účastníků. Téma: Jak koučovat když klient přehání své chování (workoholismus, adrenalinové aktivity...).

celý článek