Novinky:

8. 6. 2018 | Poslední dvě místa na workshop týmového koučování 26.-27.6.!
Přijďte za námi do Světové HR laboratoře!

Společnost Coaching Systems se stala partnerem konference Světová HR laboratoř, která se koná 24. listopadu 2015 v Konferenčním centru Ústavu molekulární genetiky AV ČR. Zastoupeni budeme také v programu příspěvkem našeho partnera, společnosti OPP, která je evropským garantem a distributorem osobnostní typologie MBTI®.

celý článek
Rozhovor s Romanem Molkem v Hospodářských novinách

Náš stálý spolupracovník Roman Molek poskytl zajímavý rozhovor pro Hospodářské noviny na téma ideálních vlastností lídrů. Roman Molek mj. říká, že téměř pro každý typ lídra existuje vhodná pozice.

celý článek
Norbert Riethof na Inspiraci HR

Norbert Riethof se před nedávnem účastnil Inspiraci HR v Brně. Podívejte se na fotogalerii i prezentaci z akce.

celý článek
Jak podpořit vnitřní soulad hodnot manažerů s firemními cíli?

Norbert Riethof na téma, jaké cesty vedou k posílení manažerů na cestě stát se silnými lídry a jakým způsobem k tomu může HR pomoci.

celý článek
Peter Hawkins: Budoucnost patří silným týmům

Do Prahy v květnu zavítal britský kouč Peter Hawkins, který se věnuje systemickému koučování týmu. Podle jeho přesvědčení nemůže výzvy současného byznysu jedinec, typicky CEO, zvládat.

celý článek
Norbert Riethof zvolen prezidentem EMCC CZECH

Norberta Riethofa, zakladatele Coaching Systems a spolutvůrce Academy of Coaching Excellence, včera členové Evropské rady pro mentoring a koučink zvolili prezidentem EMCC CZECH o.s. Vedení české pobočky přebírá po Romanu Chudobovi a povede ji následující tři roky.

celý článek
Koučování je způsob nového pohledu na svět

Přečtěte si inspirativní rozhovor s Norbertem Riethofem, který poskytl partnerstkému webu Koučink portál.

celý článek