Novinky:

2. 10. 2018 | Nová ukázka zdarma 17.10.!

Přijďte 17.10. od 18h na Badeniho 3, Praha 6 a zažijte koučování na vlastní kůži! Více info ZDE

Workshop "8 kroků prodeje" s Radkem Machačem

Potřebujete zlepšit úspěšnost obchodních jednání? Zvýšit prodejní výkon, obrat i zisk u nových i stávajících zákazníků? Posílit efektivitu jednání s klientem? Chcete umět lépe zvládat námitky? Přesvědčivěji prezentovat výhody nabízených produktů a užitku pro zákazníka?

celý článek
Systemický týmový koučink s Peterem Hawkinsem

Tento workshop vám poskytne příležitost porozumět stále aktuálnějšímu tématu týmového koučinku a seznámí vás s některými modely, dovednostmi a nástroji, které jsou nezbytné pro efektivní koučování týmů. Workshop se koná 5. května.

celý článek
Vrcholy v koučovací praxi

Jako každá cesta má i cesta světem koučování úseky, kde se dobře a zlehka vyšlapuje, a také zatáčky, prudká stoupání či klesání a nejrůznější překážky na cestě.

celý článek
Zachraňte manažery

Dělat manažera je velmi zodpovědná a náročná práce. Manažer se zodpovídá svému vedení, majitelům, akcionářům za dosažené výsledky, stejně tak jako svým podřízeným za to, že vytváří příjemné a pro dosahování požadovaných pracovních výkonů příznivé podmínky. Manažeři jsou pod neustálým tlakem a drobnohledem z obou stran.

celý článek
Top trendy v HR

Coaching Systems bude partnerem konference SVĚTOVÁ HR LABORATOŘ, která se koná v Praze 27. listopadu. Přijďte se podívat.

celý článek
Unikátní videa z konference o koučování a mentorování

Podívejte se na inspirativní videa o koučování a mentorování, která zachycují přední české i světové kouče v akci.

celý článek
Konference: Koučování ještě mnoho firem neumí využít

Koučování a mentorování může být velmi účinným nástrojem rozvoje lidí a lze z nich vytěžit daleko více, než je v českém firemním prostředí dnes obvyklé. Coaching Systems je partnerem konference.

celý článek