Novinky:

27. 3. 2018 | Bezplatný ukázkový workshop Využití osobnostní typologie MBTI® v praxi - 10.4.2018 od 18h

Workshop je určen zejména pro HR specialisty, odborníky na rozvoj lidských zdrojů, manažery se zájmem o rozvoj týmu, ale i zájemce o vlastní rozvoj. 

Seznámíte se s osobnostní typologií a možnostmi jejího využití v rozvoji firem a týmů, například pro zefektivnění práce leaderů, koučů a mentorů. Seznámíte se také s možnostmi vašeho dalšího vzdělávání a získání certifikace MBTI®.

  • datum: 10. dubna 2018 v čase 17.00–19.00
  • místo konání: v sídle společnosti Coaching Systems, Badeniho 3, Praha 6
  • lektoři: PhDr. Anita Crkalová a Mgr. Petra Zárubová
  • cena: zdarma
  • Více informací a registrace zde
Norbert Riethof zvolen prezidentem EMCC CZECH

Norberta Riethofa, zakladatele Coaching Systems a spolutvůrce Academy of Coaching Excellence, včera členové Evropské rady pro mentoring a koučink zvolili prezidentem EMCC CZECH o.s. Vedení české pobočky přebírá po Romanu Chudobovi a povede ji následující tři roky.

celý článek
Koučování je způsob nového pohledu na svět

Přečtěte si inspirativní rozhovor s Norbertem Riethofem, který poskytl partnerstkému webu Koučink portál.

celý článek
Workshop "8 kroků prodeje" s Radkem Machačem

Potřebujete zlepšit úspěšnost obchodních jednání? Zvýšit prodejní výkon, obrat i zisk u nových i stávajících zákazníků? Posílit efektivitu jednání s klientem? Chcete umět lépe zvládat námitky? Přesvědčivěji prezentovat výhody nabízených produktů a užitku pro zákazníka?

celý článek
Systemický týmový koučink s Peterem Hawkinsem

Tento workshop vám poskytne příležitost porozumět stále aktuálnějšímu tématu týmového koučinku a seznámí vás s některými modely, dovednostmi a nástroji, které jsou nezbytné pro efektivní koučování týmů. Workshop se koná 5. května.

celý článek
Vrcholy v koučovací praxi

Jako každá cesta má i cesta světem koučování úseky, kde se dobře a zlehka vyšlapuje, a také zatáčky, prudká stoupání či klesání a nejrůznější překážky na cestě.

celý článek
Zachraňte manažery

Dělat manažera je velmi zodpovědná a náročná práce. Manažer se zodpovídá svému vedení, majitelům, akcionářům za dosažené výsledky, stejně tak jako svým podřízeným za to, že vytváří příjemné a pro dosahování požadovaných pracovních výkonů příznivé podmínky. Manažeři jsou pod neustálým tlakem a drobnohledem z obou stran.

celý článek
Top trendy v HR

Coaching Systems bude partnerem konference SVĚTOVÁ HR LABORATOŘ, která se koná v Praze 27. listopadu. Přijďte se podívat.

celý článek