Novinky:

2. 10. 2018 | Nová ukázka zdarma 17.10.!

Přijďte 17.10. od 18h na Badeniho 3, Praha 6 a zažijte koučování na vlastní kůži! Více info ZDE

Inteligentní teambuilding - změny v týmu uvidíte hned!

Chcete, aby práce na rozvoji týmu byla více než jen sportovní odpoledne? Jak propojit zážitky s naučenými věcmi a konkrétními kroky pro rozvoj lidí? Jak v tom všem může pomoct MBTI? Více v rozhovoru prozradí Tereza Damborská

celý článek
G.R.O.W. a Inner Game: získejte konkurenční výhodu

Staňte se profesionálním koučem, manažerem s koučovacím stylem, nebo se naučte základy metody, které vás může posunout nahoru. Výcvik Základy koučování v praxi startuje 13. a 14. března.

celý článek
Hledáme posledního účastníka výcviku Practitioner

Hledáme posledního účastníka, který by doplnil skupinu dlouhodobého výcviku Practitioner. Koučovací a leadershipový výcvik startuje příští čtvrtek, 27. února. Zájemci nabízíme velmi výhodnou cenu.

celý článek
Ukázka ACE zdarma 12. února

Chcete koučovat od 1. dne? Zajímají vás koučovací dovednosti k vedení lidí? Přijďte si vše vyzkoušet na naší ukázku "ZAŽIJTE ACE", která je zdarma. Koná se 12. února u nás v Blanické 28.

celý článek
Find out how the MBTI inspired senior management

OPP Alliance Partner Coaching Systems has helped major shoe retailer Deichmann gain in-depth understanding of managers’ strength and development needs.

celý článek
Já a odpovědnost

O čem je odpovědnost? Kdy se začíná vyvíjet? Jak poznám, že ji mám tak akorát? Jak poznám, že ji mám málo, nebo moc? A k čemu je vlastně dobrá?

celý článek
První absolvent výcviku Practitioner získal akreditaci EMCC

Sergej Magdyčanský, absolvent našeho výcviku Practitioner, získal mezinárodní akreditaci EMCC pro úroveň Foundation. Moc gratulujeme! Sergej je teprve druhým českým koučem, kterému Evropská rada pro mentorink a koučink udělila toto nesmírně cenné individuální ocenění. Získáním European Individual Accreditation se Sergej přihlásil k mezinárodním standardům koučovací práce, jeho praxe je reflektivní a drží se etického kodexu a koučovacích kompetencí EMCC.

celý článek