Novinky:

27. 3. 2018 | Bezplatný ukázkový workshop Využití osobnostní typologie MBTI® v praxi - 10.4.2018 od 18h

Workshop je určen zejména pro HR specialisty, odborníky na rozvoj lidských zdrojů, manažery se zájmem o rozvoj týmu, ale i zájemce o vlastní rozvoj. 

Seznámíte se s osobnostní typologií a možnostmi jejího využití v rozvoji firem a týmů, například pro zefektivnění práce leaderů, koučů a mentorů. Seznámíte se také s možnostmi vašeho dalšího vzdělávání a získání certifikace MBTI®.

  • datum: 10. dubna 2018 v čase 17.00–19.00
  • místo konání: v sídle společnosti Coaching Systems, Badeniho 3, Praha 6
  • lektoři: PhDr. Anita Crkalová a Mgr. Petra Zárubová
  • cena: zdarma
  • Více informací a registrace zde
Kreativita manažerů očima koučky

Často je pojem kreativita neboli tvořivost (z lat. creo = tvořím) spojován s uměleckým vyjadřováním. Definice tvořivosti však zní: schopnost vytvářet nové hodnoty a nacházet nová řešení. Toto lze využívat i v každodenním životě, jako je např. organizování vlastního času, péče o rodinu, domácnost nebo při vedení pracovního týmu.

celý článek
Inteligentní teambuilding - změny v týmu uvidíte hned!

Chcete, aby práce na rozvoji týmu byla více než jen sportovní odpoledne? Jak propojit zážitky s naučenými věcmi a konkrétními kroky pro rozvoj lidí? Jak v tom všem může pomoct MBTI? Více v rozhovoru prozradí Tereza Damborská

celý článek
G.R.O.W. a Inner Game: získejte konkurenční výhodu

Staňte se profesionálním koučem, manažerem s koučovacím stylem, nebo se naučte základy metody, které vás může posunout nahoru. Výcvik Základy koučování v praxi startuje 13. a 14. března.

celý článek
Hledáme posledního účastníka výcviku Practitioner

Hledáme posledního účastníka, který by doplnil skupinu dlouhodobého výcviku Practitioner. Koučovací a leadershipový výcvik startuje příští čtvrtek, 27. února. Zájemci nabízíme velmi výhodnou cenu.

celý článek
Ukázka ACE zdarma 12. února

Chcete koučovat od 1. dne? Zajímají vás koučovací dovednosti k vedení lidí? Přijďte si vše vyzkoušet na naší ukázku "ZAŽIJTE ACE", která je zdarma. Koná se 12. února u nás v Blanické 28.

celý článek
Find out how the MBTI inspired senior management

OPP Alliance Partner Coaching Systems has helped major shoe retailer Deichmann gain in-depth understanding of managers’ strength and development needs.

celý článek
Já a odpovědnost

O čem je odpovědnost? Kdy se začíná vyvíjet? Jak poznám, že ji mám tak akorát? Jak poznám, že ji mám málo, nebo moc? A k čemu je vlastně dobrá?

celý článek