Novinky:

2. 10. 2018 | Nová ukázka zdarma 17.10.!

Přijďte 17.10. od 18h na Badeniho 3, Praha 6 a zažijte koučování na vlastní kůži! Více info ZDE

Academy of Coaching Excellence má akreditaci Mezinárodní federace koučů

Academy of Coaching Excellence - Practitioner je jediným koučovacím a leadershipovým výcvikem na českém trhu, který je akreditovaný a uznávaný dvěma mezinárodními institucemi - Evropskou radou pro mentorink a koučink a Mezinárodní federací koučů. Připojujeme se tak k celosvětovému trendu sbližování koučovacích organizací, které se snaží jít naproti lidem a zjednodušovat vzdělávání koučů.

celý článek
18 dní do startu a 18 volných míst

Už jen necelé tři týdny zbývají do dalšího jedinečného veřejného workshopu Academy of Coaching Excellence s hosty Marianem Jelínkem a Kamilou Jetmarovou a opět je o něj velký zájem. Výkon bez emocí, emoce bez výkonu? se uskuteční v Emauzském opatství, kousek od Karlova náměstí v Praze. Start je 25. listopadu naplánován na 9.30 hod, registrace budou probíhat od 9ti hodin.

celý článek
Speciální intervizní workshop pro kouče s expertem na MBTI Dariem Nardim

Tento speciální Intervizní workshop pro kouče povede Dario Nardi, Ph.D, který bude v polovině listopadu na přednáškové ceště po Evropě. Nám se podařilo Daria přesvědčil, aby si z Londýna odskočil na den do Prahy a v rámci intervizního workshopu představil Brain-Savvy Basics for Coaching. Bude se jednat o 90ti minutovou přednášku s následnou diskuzí. Tlumočení je zajištěno. Vše do kontextu naší praxe uvede a s dalšími přesahy pak pomůže Anita Crkalová.

celý článek
Jedu, jedu jedu - původní reportáž Hanky de Goeij o výcviku Practitioner v ZENu

Redaktorka ZENu a účastnice 5. běhu Practitioner Hanka de Goeij napsala o našem koučovacím výcviku poutavou reportáž. Příběh o tom, jak se v našem výcviku vedle koučovacích dovedností naučila i mnoho dalšího, co vůbec nečekala.

celý článek
Koučové a média: Jak propagovat koučování a nešlápnout vedle

Existují hranice při sebeprezentaci kouče a propagaci jeho služeb v médiích? S čím se setkáváte v praxi? Přijďte na seminář Etické platformy profesních organizací koučů a diskutujte o palčivém tématu dneška. V úterý 5. listopadu od 16 hodin.

celý článek
Rozhodování pro kouče a mentory s Katherine Hirsch už DNES

Už dnes v 18.15 hod startuje další Klubový večer EMCC CZECH. Dnešním tématem je "Rozhodování pro kouče a mentory". Večer povede Katherine Hirsch.

celý článek
Byznys koučování s Terezou a Ladou na HR Days

Byznys koučování: Pracujte na dosahování cílů a plánů skrze vnitřní motivaci - workshop Lady Mezgerové a Terezy Damborské na letošních HR Days v Praze.

celý článek