Novinky:

27. 3. 2018 | Bezplatný ukázkový workshop Využití osobnostní typologie MBTI® v praxi - 10.4.2018 od 18h

Workshop je určen zejména pro HR specialisty, odborníky na rozvoj lidských zdrojů, manažery se zájmem o rozvoj týmu, ale i zájemce o vlastní rozvoj. 

Seznámíte se s osobnostní typologií a možnostmi jejího využití v rozvoji firem a týmů, například pro zefektivnění práce leaderů, koučů a mentorů. Seznámíte se také s možnostmi vašeho dalšího vzdělávání a získání certifikace MBTI®.

  • datum: 10. dubna 2018 v čase 17.00–19.00
  • místo konání: v sídle společnosti Coaching Systems, Badeniho 3, Praha 6
  • lektoři: PhDr. Anita Crkalová a Mgr. Petra Zárubová
  • cena: zdarma
  • Více informací a registrace zde
První absolvent výcviku Practitioner získal akreditaci EMCC

Sergej Magdyčanský, absolvent našeho výcviku Practitioner, získal mezinárodní akreditaci EMCC pro úroveň Foundation. Moc gratulujeme! Sergej je teprve druhým českým koučem, kterému Evropská rada pro mentorink a koučink udělila toto nesmírně cenné individuální ocenění. Získáním European Individual Accreditation se Sergej přihlásil k mezinárodním standardům koučovací práce, jeho praxe je reflektivní a drží se etického kodexu a koučovacích kompetencí EMCC.

celý článek
Academy of Coaching Excellence má akreditaci Mezinárodní federace koučů

Academy of Coaching Excellence - Practitioner je jediným koučovacím a leadershipovým výcvikem na českém trhu, který je akreditovaný a uznávaný dvěma mezinárodními institucemi - Evropskou radou pro mentorink a koučink a Mezinárodní federací koučů. Připojujeme se tak k celosvětovému trendu sbližování koučovacích organizací, které se snaží jít naproti lidem a zjednodušovat vzdělávání koučů.

celý článek
18 dní do startu a 18 volných míst

Už jen necelé tři týdny zbývají do dalšího jedinečného veřejného workshopu Academy of Coaching Excellence s hosty Marianem Jelínkem a Kamilou Jetmarovou a opět je o něj velký zájem. Výkon bez emocí, emoce bez výkonu? se uskuteční v Emauzském opatství, kousek od Karlova náměstí v Praze. Start je 25. listopadu naplánován na 9.30 hod, registrace budou probíhat od 9ti hodin.

celý článek
Speciální intervizní workshop pro kouče s expertem na MBTI Dariem Nardim

Tento speciální Intervizní workshop pro kouče povede Dario Nardi, Ph.D, který bude v polovině listopadu na přednáškové ceště po Evropě. Nám se podařilo Daria přesvědčil, aby si z Londýna odskočil na den do Prahy a v rámci intervizního workshopu představil Brain-Savvy Basics for Coaching. Bude se jednat o 90ti minutovou přednášku s následnou diskuzí. Tlumočení je zajištěno. Vše do kontextu naší praxe uvede a s dalšími přesahy pak pomůže Anita Crkalová.

celý článek
Jedu, jedu jedu - původní reportáž Hanky de Goeij o výcviku Practitioner v ZENu

Redaktorka ZENu a účastnice 5. běhu Practitioner Hanka de Goeij napsala o našem koučovacím výcviku poutavou reportáž. Příběh o tom, jak se v našem výcviku vedle koučovacích dovedností naučila i mnoho dalšího, co vůbec nečekala.

celý článek
Koučové a média: Jak propagovat koučování a nešlápnout vedle

Existují hranice při sebeprezentaci kouče a propagaci jeho služeb v médiích? S čím se setkáváte v praxi? Přijďte na seminář Etické platformy profesních organizací koučů a diskutujte o palčivém tématu dneška. V úterý 5. listopadu od 16 hodin.

celý článek
Rozhodování pro kouče a mentory s Katherine Hirsch už DNES

Už dnes v 18.15 hod startuje další Klubový večer EMCC CZECH. Dnešním tématem je "Rozhodování pro kouče a mentory". Večer povede Katherine Hirsch.

celý článek