https://www.coachingsystems.cz/wp-content/uploads/langrova-640x792.jpg

Veronika Langrová

Více než 20 let se ve svém profesním životě věnuje tématům osobnostního a manažerského rozvoje, vzdělávání dospělých a podpoře profesionalizace koučování. Nejčastěji se pohybuje v rolích kouče, mentora, facilitátora či lektora, ale i výzkumníka a propagátora profesionálního koučování.

Absolvovala několik mezinárodních koučovacích programů, získala celosvětově uznávaný certifikát profesionálního kouče (PCC) a je dlouholetým členem mezinárodní profesní organizace koučů ICF (International Coach Federation). V současnosti dále studuje v mezinárodním diplomovaném výcviku Procesně orientovanou psychologii. Pro svůj další rozvoj dlouhodobě využívá spolupráce s mentory a supervizory z Velké Británie a Švýcarska.

Ve své koučovací praxi se zaměřuje na lidi ve vedoucích pozicích, manažery i experty z mnoha oblastí, a to převážně z prostředí mezinárodních společností. Má zajímavou zkušenost s vrcholnými představiteli politických stran a také s klienty ze státní správy a neziskového sektoru. Dlouhodobě učí koučování budoucí kouče, ale i odborníky z příbuzných profesí a zájemce o využití filozofie koučování a koučovacího přístupu.

Koučování vnímá jako prostor k zastavení, reflexi a přemýšlení, k hledání nových cílů a cesty k nim. Úkolem v roli kouče je tento prostor spoluvytvářet a umožnit klientům prozkoumat svůj vnitřní svět a objevovat nové myšlenky a nápady. Dále podporovat klienty ve změnách, kterými procházejí a které zažívají. Jako kouč se stará o strukturu a proces, přináší nadhled a podporuje klienty v jejich krocích. Na úrovni vztahu člověka nabízí empatii, respekt k jedinečnosti a potřebám jednotlivce.

Miluje drobné radosti všedního dne. Chuť černých třešní, vůni po letním dešti, objetí svých nejbližších, šumění moře nebo výhled do hornaté krajiny.

Coaching Systems s.r.o., Sídlo: Na Václavce 1135/9, 150 00 Praha 5

IČO: 27079821, Spisová značka: C 94733 vedená u Městského soudu v Praze
office@coachingsystems.cz, +420 731 186 169