Úvod O nás

Společnost Coaching Systems vznikla v srpnu roku 2003 v Praze – zakladateli byli Norbert Riethof a Robert Demare.

Hlavním zaměřením společnosti je od počátku využití inovativního spojení koučování, osobnostní typologie a rozvojových tréninků. Tyto 3 pilíře tvoří dnešní podobu portfolia programů využívajících komponentů z HR diagnostiky, výukových programů a týmového či individuálního koučování. Spolupracujeme se stovkami významných zahraničních a českých společností z oborů IT, farmaceutického průmyslu, bankovnictví, retailu, výroby, komunikačních technologií, reklamy a dalších. Naše vzdělávací akce pomohly tisícům spokojených účastníků.

Od roku 2011 rozvíjíme mezinárodní akademii pro koučování Academy of Coaching Excellence, kterou prošli již stovky absolventů.

Academy of Coaching Excellence dodržuje nejpřísnější profesní a etické standardy, které jsou na mezinárodním poli považované za součást kvalitní práce kouče a mentora. Jako první a zatím jediný výcvik získal akreditaci od Evropské rady pro mentorink a koučink (European Quality Award – EMCC) a zároveň má schválení od Mezinárodní federace koučů (Approved Coach Specific Training Hours – ICF).

Coaching Systems s.r.o., Sídlo: Na Václavce 1135/9, 150 00 Praha 5

IČO: 27079821, Spisová značka: C 94733 vedená u Městského soudu v Praze
office@coachingsystems.cz, +420 731 186 169